סגירות אלומיניום למסעדה - כל היתרונות

 
אם יש ברשותכם מסעדה או בית קפה שיש להם שטח חיצוני, אתם בוודאי מעוניינים להפעיל אותם כמה שיותר ימים בשנה בקיבולת מלאה – הן על מנת לספק שירות לכמה שיותר אנשים והן על מנת לא לפגוע בהכנסות וברווחים. אז אמנם, החורף הישראלי הוא לא חורף אירופאי ואין הרבה ימים גשומים, אולם בכל זאת יש תקופות של סערות בחוץ, וממילא גם לשבת כשהרוח שורקת והקור חודר לעצמות – זה לא כל כך נעים. הפתרון למצב, שיאפשר לכם להמשיך לשרת את הלקוחות גם בחורף, הוא סגירות אלומיניום למסעדה. המומחים של עופר ל. אלומיניום אספו עבורכם את כל הפרטים על הפתרון המושלם לחורף הישראלי.
 

מהן סגירות אלומיניום למסעדה?

 
 
 
סגירות אלומיניום למסעדות
 
 
 
 
סגירות אלומיניום הן פתרון הצללה מצוין בכלל ולבתי קפה ומסעדות בפרט. מדובר בסגירה של שטח קיים והפיכתו לחדר בעל קירות וגגות המורכבים מפנלים מאלומיניום ומלוחות זכוכית. התוצאה מרשימה במיוחד – חדר של ממש המוקף מכל עבריו בקירות זכוכית, אשר בו ניתן לשבת בנוחות ובחמימות, מבלי לחשוש מפני חדירה של מי גשמים והירטבות. באמצעות סגירות אלומיניום יכול היום כל בעל מסעדה ובית קפה להמשיך לעשות שימוש בשטח החיצוני של המקום גם בחורף, ולאפשר ללקוחותיו להמשיך ליהנות מישיבה נעימה ולעסק – להמשיך להרוויח גם בעונה הקרה.
 

מה עושים בקיץ?

 
היתרון הגדול של סגירות אלומיניום טמון בעובדה שהן ניתנות לפירוק קל באופן עצמאי, כך שברגע שמגיעה העונה החמה – כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לפרק ולאחסן את הסגירה ולאחסן את חלקיה עד החורף הבא.
 

כל היתרונות בסגירה אחת

 
לביצוע סגירות אלומיניום למסעדה יש הרבה מאוד יתרונות חשובים:

  • המשך שירות גם בחורף – לכל מסעדה יש לקוחות קבועים, כאלה שאוהבים לסעוד בה בכל מזג אוויר. הבחירה לקרות את השטח החיצוני של המסעדה באמצעות סגירת אלומיניום מאפשרת לבעל המסעדה להמשיך לספק את השירות ללקוחות, ולאפשר להם להמשיך ליהנות.
  • ללא פגיעה ברווחים – מסעדה שאינה מנצלת את השטח החיצוני שלה בחורף, היא מסעדה שמפסידה כסף - נקודה. הבחירה לבצע סגירת אלומיניום מאפשרת לבעל העסק להמשיך לנצל את כל שטח המסעדה, וכך לא לפגוע ברווחים רק בגלל שעכשיו העונה הקרה.
  • פירוק והרכבה קלים – כפי האמור לעיל, הפירוק של סגירת אלומיניום הוא קל במיוחד, כך שעם סיומו של החורף ניתן לפרק את הסגירה, לאחסן את חלקיה עד החורף הבא ולהמשיך להשתמש בשטחה החיצוני של המסעדה.
 

עופר ל. אלומיניום לשירותכם

 
עופר ל. אלומיניום מתמחה בביצוע סגירות אלומיניום איכותיות. אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד, מקפידים לבצע עבודה מדויקת לאורך כל תהליך הבנייה וההתקנה, ומאפשרים לכם וללקוחותיכם להמשיך ליהנות גם בחורף מתפקוד מלא של המסעדה.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת סגירות אלומיניום צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.