גגות אלומיניום

 
מחפשים דרך יפה וקלה לקרות את המרפסת או את החצר?

גגות אלומיניום – הבחירה המושלמת והנוחה ביותר. עופר ל. אלומיניום מתמחה בהתקנה של גגות אלומיניום מכל הסוגים, ומתחייבת לספק לכם שירות מקצועי ואמין – באחריות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו:

3210679 - 072
 
 

גגות אלומיניום – גגות עם כל היתרונות

 
 
 
 
גגות אלומיניום בחוץ
 
 
 
עופר אלומיניום עבודה מקצועית ואיכותית
 
 
 
גג אלומיניום בחצר הבית
 
 
 
גג אלומיניום במרפסת
 
 
 
 
אם אתם מתכוונים לסגור את המרפסת, לחפות את החניה או את חדר השמש או לקרות את החצר – גגות אלומיניום יהוו עבורכם את הבחירה הטובה ביותר.

  • עמידות בפני מפגעים שונים – אלומיניום הוא חומר עמיד ביותר בפני מפגעים שונים, לרבות גשם, שמש, לחות ושאר פגעי מזג האוויר, כמו גם בפני אש, שמהווה סכנה אמיתית תמיד.
  • מתכת אלחלד – אלומיניום הוא מתכת אלחלד, ולכן לא משנה כמה זמן יעבור – עם תחזוקה נאותה גג אלומיניום ייראה תמיד יפה ושמור.
  • בידוד מושלם – האלומיניום הוא חומר מבודד, כך שלא משנה אם בחוץ חם או קר, אצלכם בבית הטמפרטורה תהיה הכי נעימה שרק אפשר.
  • אור, והרבה – אם בוחרים להתקין גגות אלומיניום שניתנים לפתיחה, ניתן ליהנות מהרבה אור ואוויר כשבחוץ מזג האוויר נהדר.
  • מגוון עצום של עיצובים – כשבוחרים בהתקנה של גגות אלומיניום נהנים ממגוון אפשרויות עיצוב, כך שאתם יכולים ליהנות מגג שנראה בדיוק כמו שרציתם. אם, למשל, אתם אוהבים גגות רעפים ומעוניינים בהתקנה יחסית פשוטה שלהם, אתם יכולים להתקין שלד של גג אלומיניום ומעליו להציב את הרעפים. התוצאה – מושלמת, בדיוק כמו בסרטים.
 

עופר ל. אלומיניום לשירותכם

 
עופר ל. אלומיניום מתמחה בתכנון, בייצור ובהתקנה של גגות אלומיניום. הגגות מיוצרים לאחר תכנון מדויק שנעשה על פי מידות השטח שיש לקרות. הייצור נעשה מחומר גלם איכותי בלבד העומד בכל דרישות התקן הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות, וההתקנה מתבצעת על ידי המתקינים המוסמכים של החברה, אשר דואגים לבצע עבודה יסודית וטובה.

התוצאה: כשאתם מזמינים גגות אלומיניום מעופר ל. אלומיניום, אתם מקבלים גג איכותי, עמיד ויפה, שעונה על כל הדרישות והציפיות שלכם. לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר עבור גגות אלומיניום איכותיים למבנה שלכם

חייגו עכשיו 3210679 - 072 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.